تماس با ما
اکسیر کشاورزی یزد

معرفی بخش تحقیق و توسعه

بخش تحقیق و توسعه شرکت اکسیر کشاورزی یک ارتباط سودمند بین دو بخش صنعت و کشاورزی و دامپروری ایجاد نموده تا فرآیند تولید محصولات کشاورزی و دامی را ایمن کرده و آن ها را بصورت بهینه روانه بازار مصرف سازد. 

آزمایشگاه شرکت اکسیر کشاورزی مجهز به تجهیزات مدرن جهت تحقیقات و کنترل کیفی محصولات تولیدی این شرکت و به عنوان قلب تپنده کارخانه می باشد. نظارت مستمر و انجام آزمایشات لازم توسط پرسنل متخصص این واحد همواره تضمین کیفیت محصولات تولیدی شرکت اکسیر کشاورزی بوده و خواهد بود. لازمه دست یافتن به این هدف تجهیز آزمایشگاه به کلیه دستگاه ها و سیستم های مدرن آنالیز سموم و کودهای شیمیایی می باشد، همچنین استفاده از نیروهای متخصص، کارآمد و ارتقاء سطح علمی اپراتورهای آزمایشگاه گام مهمی در تحقق و دست یابی به محصولاتي با كيفيت عالي شده است.   

اکسیر کشاورزی باتکیه بر کادر فنی مجرب و تحصیل کرده از دانشگاه های برتر کشور، توانست بخش عمده ای از نیازهای بازار داخلی را تامین کند و در این حین در امر تحقیق و توسعه همواره کوشید تا بهترین محصولات را در زمینه سموم کشاورزی، دامی، خانگی وکودهای شیمیایی عرضه نماید.

چشم انداز واحد R&D بررسی جهت تولید محصولات نوین و جایگزین آن ها با محصولات قدیمی و منسوخ شده می باشد، این بخش به طور مستقیم در ارتباط با کشاورزان جهت تبادل اطلاعات، همکاری با واحدهای مختلف تحقیقات کشاورزی به منظور پیدا کردن ذائقه های جدید است. 

بخش R&D شرکت اکسیر کشاورزی جهت توسعه سبد کالایی خود از طرح ها، پایان نامه های دانشجویی و پروژه های تحقیقاتی محصول محور در حوزه کشاورزی و دامپزشکی حمایت می نماید و آمادگی خود را جهت تجاری سازی محصولات اعلام می دارد. همچنین دستاوردهای محققین و دانشجویان حوزه سموم کشاورزی و دامپزشکی در صورت وجود مستندات و مدارک دال بر علمی بودن موضوع تحقیق، وجود تاییده ها و مجوزهای لازم و همچنین وجود یا امکان ساخت نمونه محصول مورد حمایت قرار خواهند گرفت. این شرکت با توجه به تجربه خود قادر است امکان تجاری سازی محصولات را با توجه به نیاز بازار فراهم آورد. متقاضیان می توانند از طریق آدرس ایمیل ذیل نسبت به ارسال پیشنهادات خود اقدام نمایند.

agroxir.yazd@yahoo.com

جدیدترین مطالب

دستورالعمل فنی کشت گندم آبی

دستورالعمل فنی کشت گندم آبی

تگ

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اکسیر کشاورزی یزد می باشد.طراحی و پیاده سازی: خدمات وب پرشین مدیا